Program akcí

Téměř každý týden se u nás něco děje...

Degustace vinařství Piálek & Jäger

Piálek & Jäger, malé vinařství dvou kamarádů přiveze ochutnat vzorky svých vín ze znojemské vinařské podoblasti 2. listopadu 2018. Degustace začíná v 19 hodin, vstupné 300 Kč. Rezervace míst telefonicky, mailem či osobně ve vinotéce.


Hudební večer - Michael Friedman a Chris Ronald

Do Brna přicházejí uznávaní zpěváci a skladatelé Chris Ronald and Michael Friedman z Britské Kolumbie v Kanadě. Chris Ronald je nositel řady ocenění včetně nominace na titul "Skladatel roku" na Canadian Folk Music Awards. Jeho styl bývá popisován jako kanadská folk music s britskými kořeny. Michael Friedman patří mezi nejobdivuhodnější postavu kanadské hudební scény na západním pobřeží. Posluchače ohromí nejen pozoruhodným hlasovým rozsahem, ale i svým eklektickým přístupem k akustické kytaře.


Degustace Vinařství Holánek

V úterý 4. prosince 2018 budete mít možnost ochutnat vína z Vinařství Holánek se sídlem v Ivani. Degustace začíná v 19 hodin, vstupné 300 Kč. Rezervace míst telefonicky, mailem či osobně ve vinotéce.


Degustace italských vín

Přijďte si zpříjemnit předvánoční shon degustací italských vín, která se v naší vinotéce koná 18. prosince. Můžete nejen ochutnat zajímavá vína, ale zároveň je i zakoupit jako vánoční dárek pro své nejbližší. Místa si rezervujte předem. Cena je 400 Kč.


Degustace italských vín

Pro velký zájem (degustace 18. 12 je již beznadějně obsazena) přidáváme další degustací italských vín, která se v naší vinotéce bude konat 19. prosince. Ti z vás, kteří si nestihli zarezervovat místa, mají nyní novou možnost. Cena je 400 Kč.


Naše vína

Kvalitní. Neotřelá. Překvapivá. Moravská. A nejen to. Nechybí ani reprezentativní výběr vinařské produkce z Itálie, Rakouska a Německa. Naši nabídku jsme pečlivě vybírali a dlouze chutnali a věříme, že v ní svého favorita naleznete i vy.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZDE

Rotunda

RockWine se nachází v místech, kde archeologický průzkum odkryl zcela ojedinělou raně středověkou rotundu z 11. století. I když jsou fragmenty dávné sakrální stavby dnes už viditelné jen pod skleněnou podlahou, stále jedinečným způsobem dotvářejí atmosféru místa, které sloužilo k setkávání lidí už před několika staletími.


VÍCE O ROTUNDĚ ZDE

Napište nám

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí-čtvrtek: 15-23 hod.
pátek-sobota: 15-24 hod.

ADRESA

Vídeňská 18
630 00 Brno

TELEFON

+420 603 439 249

EMAIL

milos@rockwine.cz