?> Vinotéka Rockwine

Archiv akcí

Miloš Hlaváček – Fotografie

Od 20. září patří naše galerijní stěna opět fotografiím. Atmosféru rockových koncertů zachycenou objektivem Miloše Hlaváčka můžete vychutnávat stejně jako vína z naší nabídky každý den kromě neděle od 15h.


Degustace Víno Lípa

Rodinné vinařství Víno Lípa u Mikulova představí svoje vína na degustaci, která se bude konat 7. listopadu 2017. Rezervujte si svoje místa předem. Cena 200 Kč.


Vernisáž s hudebním večerem

V pátek 31. srpna 2018 zveme všechny příznivce na vernisáž fotoobrazů z pražského koncertu Rolling Stones od Miloše Hlaváčka. Začínáme v 19 hod, od 19.45 se o hudební doprovod postarají Ukulele Troublemakers.


Degustace Vinařství Mezi Horami

První zářijová degustace představí v úterý 11. 9. 2018 produkci našeho sesterského Vinařství Mezi Horami z Velkých Pavlovic. Začátek je v 19 hodin. Místa si rezervujte předem telefonicky, e-mailem či osobně ve vinotéce. Cena degustace je 300,- Kč.


Degustace Víno Lípa

Rodinné vinařství Víno Lípa z Mikulova představí svoje vína na degustaci, která se bude konat 25. září 2018. Rezervujte si svoje místa předem. Cena 300 Kč.


Degustace vinařství Tanzberg

Prezentace vín z mikulovského vinařství Tanzberg. V minulosti velmi úspěšná akce, která si zaslouží zopakování. Rezervujte si včas stůl pro sebe i svoje přátele! Vstupné 350 Kč.


Degustace vinařství Bábíček/Vacenovský

23. října 2018 k nám opět zavítají z Ratíškovic z vinařství Bábíček/Vacenovský a společně ochutnáme vína z jejich nejnovější kolekce. Rezervace nutná. Cena 300 Kč.


Degustace BM Vinařství

První listopadová degustace bude tentokrát patřit BM Vinařství z Tvrdonic. Vína z jejich produkce ochutnáme v úterý 6. listopadu 2018. Začínáme tradičně od 19 hodin. Rezervace předem nutná. Cena degustace je 300,- Kč.


Degustace vinařství Perk

V úterý 13. listopadu 2018 se v naší vinotéce poprvé představí nové dynamické vinařství Perk z Miroslavi ve Znojemské vinařské podoblasti. Degustace začíná v 19 hodin, vstupné 300 Kč. Rezervace míst telefonicky, mailem či osobně ve vinotéce.


Degustace vinařství Piálek & Jäger

Piálek & Jäger, malé vinařství dvou kamarádů přiveze ochutnat vzorky svých vín ze znojemské vinařské podoblasti 2. listopadu 2018. Degustace začíná v 19 hodin, vstupné 300 Kč. Rezervace míst telefonicky, mailem či osobně ve vinotéce.


Hudební večer - Michael Friedman a Chris Ronald

Do Brna přicházejí uznávaní zpěváci a skladatelé Chris Ronald and Michael Friedman z Britské Kolumbie v Kanadě. Chris Ronald je nositel řady ocenění včetně nominace na titul "Skladatel roku" na Canadian Folk Music Awards. Jeho styl bývá popisován jako kanadská folk music s britskými kořeny. Michael Friedman patří mezi nejobdivuhodnější postavu kanadské hudební scény na západním pobřeží. Posluchače ohromí nejen pozoruhodným hlasovým rozsahem, ale i svým eklektickým přístupem k akustické kytaře.


Degustace Vinařství Holánek

V úterý 4. prosince 2018 budete mít možnost ochutnat vína z Vinařství Holánek se sídlem v Ivani. Degustace začíná v 19 hodin, vstupné 300 Kč. Rezervace míst telefonicky, mailem či osobně ve vinotéce.


Degustace italských vín

Přijďte si zpříjemnit předvánoční shon degustací italských vín, která se v naší vinotéce koná 18. prosince. Můžete nejen ochutnat zajímavá vína, ale zároveň je i zakoupit jako vánoční dárek pro své nejbližší. Místa si rezervujte předem. Cena je 400 Kč.


Degustace italských vín

Pro velký zájem (degustace 18. 12 je již beznadějně obsazena) přidáváme další degustací italských vín, která se v naší vinotéce bude konat 19. prosince. Ti z vás, kteří si nestihli zarezervovat místa, mají nyní novou možnost. Cena je 400 Kč.


Degustace vinařství Vican

Naše pravidelné degustace zahájíme v novém roce 2019 v úterý 15. ledna ochutnávkou vín z produkce rodinného vinařství Vican z Mikulova. Začátek je tradičně v 19.00 hod. Rezervace mailem, telefonicky či osobně ve vinotéce. Cena degustace je 300 Kč.


Degustace Vinařství Václav

Na další lednové degustaci vám přivítáme v úterý 29. ledna 2019. Představí se vám mladé Vinařství Václav z Hustopečí. Začátek jako obvykle v 19.00 hod. Rezervace mailem, telefonicky či osobně ve vinotéce. Cena degustace je 350 Kč.


Hudební večer Dizzy Unplugged

První únorový večer u nás bude patřit hudebnímu uskupení Dizzy. K poslechu i tanci bude hrát až do 22 hod. Přijďte si zpříjemnit páteční večer sklenkou vína a trochou rockové muziky.


Degustace Vinařství Spielberg

Na první únorové degustaci v úterý 12. února 2019 se vám představí Vinařství Spielberg z Archlebova. Začátek jako obvykle v 19.00 hod. Rezervace mailem, telefonicky či osobně ve vinotéce. Cena degustace je 350 Kč.


Degustace vinařství Taubenschuss

V úterý 26. února 2019 se degustací představí vinařství Taubenschuss z rakouského Weinviertlu. Vinařství s tradicí od roku 1670 je známé především svými suchými víny. Začátek jako obvykle v 19.00 hod. Rezervace mailem, telefonicky či osobně ve vinotéce. Cena degustace je 350 Kč.


Vinohrady - výstava fotografií

Od 1. března do 24. dubna 2019 budou v naší vinotéce ke shlédnutí fotografie z dílny fotografické skupiny "Fotografovo pozdní odpoledne", k jejichž vniku autory inspirovalo víno a krajina s ním spojená.


Degustace vinařství Turek a Šiška

Degustace vín z produkce mladého rodinného vinařství Turek a Šiška je připravena na úterý 12. března 2019. Začátek v 19 hod, rezervace mailem, telefonicky, osobně. Cena 300 Kč


Hudební večer Martin "Kudla" Kudlička

Pátek, 15. března bude patřit písničkáři Martinu "Kudlovi" Kudličkovi, kterého mnozí z vás znají jako moderátora, baskytaristu, zpěváka a textaře. Nyní se nám představí v nové podobě písničkáře s akustickou kytarou. Přijďte k nám strávit pohodový večer s příjemnou muzikou a sklenkou dobrého vína. Vstupné dobrovolné. Rezervace mailem, telefonicky, osobně.


Degustace vinných sklepů U Jeňoura

Na degustaci vín z vinných sklepů U Jeňoura z Prušánek se můžete těšit v úterý 26. března 2019. Začátek v 19 hod, rezervace mailem, telefonicky, osobně. Cena 300 Kč


Degustace vinařství Válka

Rodinné vinařství Válka z Nosislavi představí svoje vína v úterý 9. dubna 2019. Začátek v 19 hod, rezervace mailem, telefonicky, osobně. Cena 300 Kč


Degustace Vinařství Berthy

Vinařství Berthy z Blatnice pod svatým Antonínkem se zabývá produkcí přirozených vín. Jak v jejich podání chutnají, můžete zjistit 23. dubna 2019, od 19 hod. Rezervace mailem, telefonicky, osobně. Cena 300 Kč.


Dáša Ubrová - Výtvarno a muzicírování

Výtvarno a muzika, ruku v ruce se štěstím na úžasné lidi, mě provází už roky :) A když se k tomu přidá ještě něco lahodného moku v príma prostředí, pak z toho nemůže být nic jiného než parádní večer plný hudby, barev a radosti! Buďte u toho spolu se mnou a mými muzikantskými kamarády, se kterými Vám zahrajeme nejen písničky z naší společné desky, ale určitě i něco navíc :) Těším se na Vás!


Degustace Vinařství Ampelos

V úterý 21. května 2019 budeme opět po nějakém čase ochutnávat vína z produkce Vinařství Ampelos z Vrbovce u Znojma. Začátek tradičně od 19 hod. Rezervace mailem, telefonicky, osobně. Cena 300 Kč.


Degustace vinařství Perk

V úterý 4. června 2019 přivítáme v naší vinotéce opět vinařství Perk z Miroslavi u Znojma. Degustace začíná v 19 hodin, vstupné 250 Kč. Rezervace míst telefonicky, mailem či osobně ve vinotéce.


Sólový koncert Vojtěcha Svatoše

Srdečně Vás zveme na sólový koncert Vojtěcha Svatoše! Vojtěch je charizmatický zpěvák, skladatel, producent a skvělý hudebník každým coulem! Máme pro vás dva termíny - čtvrtek a pátek, ať můžete vybírat:-) Rezervujte si své místo u stolu včas! Závazné rezervace emailem na milos@rockwine.cz nebo osobně ve vinotéce. Kapacita je omezená. Vstupné dobrovolné. Více na www.vojtechsvatos.cz


Sólový koncert Vojtěcha Svatoše

Srdečně Vás zveme na sólový koncert Vojtěcha Svatoše! Vojtěch je charizmatický zpěvák, skladatel, producent a skvělý hudebník každým coulem! Máme pro vás dva termíny - čtvrtek a pátek, ať můžete vybírat:-) Rezervujte si své místo u stolu včas! Závazné rezervace emailem na milos@rockwine.cz nebo osobně ve vinotéce. Kapacita je omezená. Vstupné dobrovolné. Více na www.vojtechsvatos.cz


Degustace Vinařství Hauser

Poslední degustace před letními prázdninami bude patřit Vínařství Hauser z Moravské Nové Vsi. Svoje vína představí v úterý 18. června 2019. Začátek tradičně od 19 hod. Rezervace mailem, telefonicky, osobně. Cena 250 Kč.


Hudební večer Martin Balik "Moravák z Argentiny"

Moravák z Argentiny Martin Balík a jeho pojetí moravských a českých písní lidových i zlidovělých a víno k tomu - to vás čeká 25. července v RockWine! Jazyková kombinace španělštiny, angličtiny, moravštiny - takže veselo a pestro. Zazní také písně ze společné dílny s Dášou Ubrovou, která je hostem večera. Vstupné naprosto a zcela dobrovolné.


Degustace Vinařství Rodina Kölbelova

Podzimní program degustací zahájíme už v úterý 27. 8. 2019 ochutnávkou vín z produkce vinařství rodiny Kölbelovy z Kyjova. Začátek tradičně od 19 hod. Rezervace mailem, telefonicky, osobně. Cena 350 Kč.


Richard Píše Obrazy

V září a říjnu bude RockWine hostit autorskou výstavu obrazů Richarda Píšeho. Přijďte si potěšit oko při sklence dobrého vína.


Degustace BM Vinařství

Druhá zářijová degustace bude tentokrát patřit BM Vinařství z Tvrdonic. Vína z jejich produkce ochutnáme v úterý 24. září 2019. Začínáme tradičně od 19 hodin. Rezervace předem nutná. Cena degustace je 400,- Kč.


Degustace Víno Lípa

Rodinné vinařství Víno Lípa z Mikulova představí svoje vína na degustaci, která se bude konat 8. října 2019. Rezervujte si svoje místa předem. Cena 400 Kč.